Producenci
O firmie

Myśląc o założeniu działalności kierowaliśmy się jedną, niezwykle istotną kwestią – czy otworzyć sklep z fizyczną siedzibą w naszym mieście czy lepszym rozwiązaniem dla Konsumentów będą usługi oferowane za pośrednictwem internetu? Jak się okazało – internet był strzałem w dziesiątkę, udogodnieniem na miarę XXI wieku. Pozwolił nam dynamicznie rozwinąć skrzydła na terenie całego kraju, dotrzeć do szerszego grona ogrodników, działkowiczów, hodowców, a nawet osób hobbystycznie opiekujących się zielenią w domu czy na balkonie za pośrednictwem strony www.sklepdlaogrodu.pl.

Nasza oferta zawiera produkty do kompleksowej pielęgnacji roślin zaufanych producentów takich, jak: Target, Substral i Bayer. Każdego miesiąca uzupełniamy asortyment nowościami pojawiającymi się na rynku ogrodniczym w zależności od aktualnej lub zbliżającej się pory roku oraz indywidualnych potrzeb klientów. Przez cały rok z kolei służymy pomocą w walce z insektami, ślimakami, gryzoniami, a naszym sztandarowym produktem jest Kretołap firmy Target, skutecznie ratujący każdy trawnik przed kopcami kretów.

Chcecie Państwo uzyskać efekt gęstego, zielonego trawnika? Nic prostszego – spośród szerokiej gamy produktów wyselekcjonowaliśmy najwyższej klasy i jakości nasiona. Ponadto – operujemy wszelkiego rodzaju nawozami użyźniającymi, wspomagającymi porost oraz metabolizm, humusami naturalnymi uzupełniającymi mikroelementy potrzebne do zdrowego rozwoju, ale także ukorzeniaczami dla roślin półzdrewniałych, którym trzeba w porę przybyć z pomocą. Jeśli przygotowujecie Państwo drzewa owocowe do sezonu rodnego – zabezpieczcie je wapnem do bielenia, a przycinając gałęzie lub widząc pęknięcia – posmarujcie maścią do zabliźniania.

Oczywiście roślinność trzeba odpowiednio nawodnić – wybierzcie Państwo węże długości odpowiedniej do wielkości działki, ogrodu czy szklarni. W zależności od rodzaju i poziomu delikatności rośliny – dopasujcie odpowiedni pistolet (końcówkę zraszającą), aby nie uszkodzić systemu.

Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z pełną ofertą :)

Środki ochrony roślin mogą nabywać osoby pełnoletnie i posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w ustawie z dnia 8 marca 2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2015r poz.547 art.25 ust.3 pkt.5)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl