Promocje
Hiacynt - Dark Dimensions - 1 sztuka
Hiacynt - Dark Dimensions - 1 sztuka
14,97 zł 9,73 zł
szt.
Zawilec grecki Mix 30 sztuk
Zawilec grecki Mix 30 sztuk
12,08 zł 7,85 zł
szt.
Obrazki włoskie 10 sztuk
Obrazki włoskie 10 sztuk
20,93 zł 13,60 zł
szt.
Zimowit jesienny Album 2 sztuki
Zimowit jesienny Album 2 sztuki
17,07 zł 11,10 zł
szt.
Szachownica cesarska Lutea 1 szt cebulek
Szachownica cesarska Lutea 1 szt cebulek
15,62 zł 10,15 zł
szt.
Śnieżyczka przebiśnieg 20 cebulek
Śnieżyczka przebiśnieg 20 cebulek
17,71 zł 11,51 zł
szt.
Tulipan strzępiasty Calibra – 10 szt cebulek
Tulipan strzępiasty Calibra – 10 szt cebulek
22,51 zł 14,63 zł
szt.
Pustynnik himalajski Cleopatra 2 sztuki
Pustynnik himalajski Cleopatra 2 sztuki
15,94 zł 10,36 zł
szt.
O firmie

Myśląc o założeniu działalności kierowaliśmy się jedną, niezwykle istotną kwestią – czy otworzyć sklep z fizyczną siedzibą w naszym mieście czy lepszym rozwiązaniem dla Konsumentów będą usługi oferowane za pośrednictwem internetu? Jak się okazało – internet był strzałem w dziesiątkę, udogodnieniem na miarę XXI wieku. Pozwolił nam dynamicznie rozwinąć skrzydła na terenie całego kraju, dotrzeć do szerszego grona ogrodników, działkowiczów, hodowców, a nawet osób hobbystycznie opiekujących się zielenią w domu czy na balkonie za pośrednictwem strony www.sklepdlaogrodu.pl.

Nasza oferta zawiera produkty do kompleksowej pielęgnacji roślin zaufanych producentów takich, jak: Target, Substral i Bayer. Każdego miesiąca uzupełniamy asortyment nowościami pojawiającymi się na rynku ogrodniczym w zależności od aktualnej lub zbliżającej się pory roku oraz indywidualnych potrzeb klientów. Przez cały rok z kolei służymy pomocą w walce z insektami, ślimakami, gryzoniami, a naszym sztandarowym produktem jest Kretołap firmy Target, skutecznie ratujący każdy trawnik przed kopcami kretów.

Chcecie Państwo uzyskać efekt gęstego, zielonego trawnika? Nic prostszego – spośród szerokiej gamy produktów wyselekcjonowaliśmy najwyższej klasy i jakości nasiona. Ponadto – operujemy wszelkiego rodzaju nawozami użyźniającymi, wspomagającymi porost oraz metabolizm, humusami naturalnymi uzupełniającymi mikroelementy potrzebne do zdrowego rozwoju, ale także ukorzeniaczami dla roślin półzdrewniałych, którym trzeba w porę przybyć z pomocą. Jeśli przygotowujecie Państwo drzewa owocowe do sezonu rodnego – zabezpieczcie je wapnem do bielenia, a przycinając gałęzie lub widząc pęknięcia – posmarujcie maścią do zabliźniania.

Oczywiście roślinność trzeba odpowiednio nawodnić – wybierzcie Państwo węże długości odpowiedniej do wielkości działki, ogrodu czy szklarni. W zależności od rodzaju i poziomu delikatności rośliny – dopasujcie odpowiedni pistolet (końcówkę zraszającą), aby nie uszkodzić systemu.

Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z pełną ofertą :)

Środki ochrony roślin mogą nabywać osoby pełnoletnie i posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w ustawie z dnia 8 marca 2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2015r poz.547 art.25 ust.3 pkt.5)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl